Casa E Espaco Sahy
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa E Espaco Sahy Sao Sebastiao με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει πισίνα, απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Barra do Sahy και μπορεί να φιλοξενήσει έως 15 άτομα. Η βίλα με 4 μπάνια παρέχει Wi-Fi, διαθέτει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης, ενώ απέχει 4 χλμ. από την Παραλία Juquehy.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν την Παραλία Preta da Costa do Sul, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Η Casa E Espaco Sahy διαθέτει μπάνιο με ντους.
Η παραθεριστική κατοικία έχει τραπεζαρία με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για αυτοεξυπηρέτηση. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα υγιεινής κουζίνας στο Restaurante Pimenta Rosa, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 300 μέτρων. Οι παροχές περιποίησης στις εγκαταστάσεις περιλαμβάνουν τζακούζι.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia da Baleia2354 χλμ.
- ΠαραΛία Baleias1933 χλμ.
- Mirante Da Baleia2211 χλμ.
- Maria Gula3002 χλμ.
- Natural swimming pool1475 χλμ.
- Παραλία Barra do Sahy1027 χλμ.
- Juquei3194 χλμ.
- As Ilhas Prainha3178 χλμ.
- Melhor Praia De Juquehy3378 χλμ.
- Praia Preta da Costa do Sul2357 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos164 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Casa E Espaco Sahy;
Παραλία Barra do Sahy, Natural swimming pool και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Casa E Espaco Sahy. - ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa E Espaco Sahy;
Οι πελάτες της η Casa E Espaco Sahy μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Casa E Espaco Sahy;
Η Casa E Espaco Sahy απέχει 165 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία;
Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.